www.domainborsasi.com Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım sözleşmesi www.domainborsasi.com’un sağladığı hizmetlerin hangi şart ve koşullar altında tüm kullanıcıların kullanımına sunulduğunu, alıcı, satıcı ya da domain park edenleri tanımlar.

Gizliliği Koruma

www.domainborsasi.com kullanıcıların gizliliğine çok önem verir. Bu yüzden sizin güvenliğinizi ve gizliliğinizi koruyacak çok kapsamlı ve detaylı kurallar belirledik. Bu kurallar sizlerin güvenli bir şekilde sitemiz hizmetlerinden yararlanmanıza yardımcı olacak ve huzurlu bir alışverişin tadını çıkaracaksınız. Bu Kurallara uymanız ve uymayanları bize bildirmeniz hem sizin menfaatlerinizi korumanızı sağlayacak hem de bizim hizmet standartlarımızı yükseltmemizi sağlayacaktır. Gizliliğinizi ihlal edenin bizim olduğumuzu bile düşünürseniz lütfen iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Domain Satıcıları İçin kurallar

www.domainborsasi.com hem satıcılar için hem de alıcılar için güvenli bir domain pazarı olarak tasarlandı ve kullanıcıların hem domain alırken hem domain satarken güçlü bir güvenlik platformu sunar. Domain satıcıları için uyarlanan bu kurallar satışlarda www.domainborsasi.com standartlarının uygulanmasını sağlar ve satıcılara aynı zamanda www.domainborsasi.com referansı altında daha verimli satışlar yapmalarını garanti eder. Eğer satmak için bir domain listeleyecekseniz herhangi bir ticari marka ihlali ihtimaline karşı domain isminizi kontrol etmeniz çok iyi bir fikir olacaktır. Başta yapılacak böyle bir araştırma, sonrasında yaşanılacak sorunları hiç yaşanmadan çözecektir.

Domain Alıcıları için Kurallar.

Domain alıcıları için uyarlanan kurallar satıcılar için uyarlananlar güvenlik ve ihlal kurallarından farklı olarak, alıcıların domain alırken doğru kararlar verebilmelerine yardımcı olabilmek adına oluşturulmuştur. Yani kullanıcılarımız domain adı alırken nelere ihtiyaç duyuyorlar, hangi amaçla kullanmak istiyorlar ya da bu domain adından beklentileri nedir.

Domain Park Kuralları

Domain park yöntemi siz bir website’yi geliştirirken kullanabileceğiniz mükemmel bir yöntemdir. Satışa koyduğunuz domain adı listelenirken siz websitenizi geliştirmeye devam edersiniz. Domain park kuralları üçüncü parti ip hakları kural ihlallerini yaşamamanız için oluşturulmuştur ve www.domainborsasi.com kuralları yapay trafik ve domainlere ait web sitelerine karşı olabilecek muhtemel saldırıları önlemeyi hedefler.

Fikri Mülkiyet

Domain adınızın üçüncü parti fikri mülkiyet haklarını çiğneyip çiğnemediğini kontrol ettiniz mi? Oluşabilecek muhtemel fikri mülkiyet hakkı ihlallerini listeleyip rapor etmek ister misiniz? Ayrıca www.domainborsasi.com kendi fikri mülkiyet hakları için ne düşünüyor?

Domain Adı Servisleri-Kurallar ve şartlar

www.domainborsasi.com siz ziyaretçilerine sayısız servis hizmetleri ile domainlerinizi değerinde satmanızı sağlamaktadır. Domain adınızın ne kadar değere sahip olduğunu araştırıyorsanız ve domain adınızdan kar etmeyi istiyorsanız www.domainborsasi.com sizin için ideal bir mekân. www.domainborsasi.com sayısız servis hizmetleri ile hem domain alırken hem de domain satarken domainlerinizi değerinde alıp satmanıza yardımcı olur.


SosyalMecra

Twitter Feed

www.domainborsasi.com yeni tasarımı ile yayında.
1 gün önce