Hakkımızda

2003 yılında 3 kişilik ekip ve 15 m2' lik ofisimizde firmaların web tasarım ve internet reklam hizmetlerini yürütmek amacıyla hizmet vermeye başladık. 10 yılı aşkın süredir binlerce firmaya web tasarım, web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, google adwords, e-ticaret, marka tescili ve sosyal medya danışmanlık hizmeti verdik. 

Bugün 50 kişilik profesyonel ekibimiz ve 400 M2' lik ofisimizle Türkiye' nin en büyük web tasarım firmaları arasında yerimizi aldık. Her geçen gün gelişen teknolojileri takip edip çalıştığımız tüm firmaların bu teknolojilerin gerisinde kalmaması için sürekli çaba sarf ettik ve etmeye devam ediyoruz.

1000' den fazla kurumsal müşterimiz ile sürekli büyümeye devam ediyor ve varolan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyoruz. 

Bir şirketin hem web sitesini, hem marka tescilini hem de internet reklam çalışmalarını tamamen kendi bünyemizde ki ekibimiz ile yapıyoruz. Ayrıca şirketimize ait 10' un üzerinde fiziksel sunucu yüzden fazla VDS sunucu ile hosting ve mail hizmetini de kendi bünyemizde sağlıyoruz. Bu şekilde çalıştığımız firmalar tüm internet ve sanal hizmetlerini tek bir noktadan sağlamanın keyfini yaşıyorlar. 

Rakiplerimizden en büyük farkımız tüm hizmetleri kendi ekibimiz ile karşılayabiliyor olmamızdır. 

 

SosyalMecra

Twitter Feed

www.domainborsasi.com yeni tasarımı ile yayında.
1 gün önce